עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

ליאורה כהן-מקרטצ'יאן, 40, עוסקת בתחום הפרסום והשיווק למעלה מ 15 שנה ובתחום הדיגיטל מזה שנה וחצי. היצירה היא חלק בלתי נפרד ממי שאני וכך מצאתי את עצמי נוגעת במספר תחומים הדורשים ראש פתוח, מעוף ודימיון ויותר מהכל - אוהבת לכתוב. בקרו בבלוג שלי :-)
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
תבואי פתוח

מלחמות, כבר לא קורות בחורף?

10/02/2018 10:57
LIORA COHEN
רחשי-לב, הקשבה, מלחמה, אמונה, אהבה, לב

מלחמות..

כבר לא קורות בחורף?


לא..

מלחמות קורות כל יום,

כל רגע,

כל דקה

וכל שנייה נתונה.

במי אנחנו נלחמים? בעצמנו, באינטואיציות שלנו, בתשוקות שלנו, ביעדים שלנו, באהבות שלנו, בהגשמה שלנו, באגו שלנו, באמונות שלנו, ב"מתחרים" שלנו, בכבוד שלנו ובעצם.. בהכל! רגע.. ומה אומר לנו הראש-היגיון? ומה מדברת הבטן - תשוקות?
למה אנחנו נלחמים כל הזמן? למה "לצאת" נגד מה שאמור לזרום מעצמו ובעצם לתת לדברים לקרות? כי אנחנו 'קונטרול פריק'? אולי כי אנחנו רוצים להתוות את שבילי המסע שלנו בעצמנו?

"כשהתותחים רועמים, המוזות שותקות"
מכירים את זה, כשדברים הולכים לכם עקום ואתם משכנעים את עצמכם, שכנועים אינסופיים ושיחות עומק ביניכם לביניכם שזה עובד נכון? ובסופו של דבר אתם מגלים ש..זה היה עקום! שהכתובת היתה על הקיר! כן.. באנחה כבדה תגידו: " איך לא ראיתי את זה מגיע, איך לא קראתי את הסימנים נכון?" כי נלחמתם במה שנכון, כי בחרתם במה שלא נכון. כזה פשוט.. כזה נכון.
כי עם כל ה"רעש" הזה מסביב, מי יכול לשמוע מה אומרות האינטואיציות שלכם?

אז הלאה, תלמדו מזה, מה קורה נקסטוש?
תנו ל"מלחמות שלכם" קצת שקט פנימי, שיגיעו לערוץ הטבעי שלהם. קשה לכם? תארגנו מנטרה. כי הלכה למעשה - זה לא הממון, לא הכסף, לא הפוזה, לא הפרות הקדושות ולא הסביבה. אז מי קובע את הטון?

תקשיבו ללב, הוא תמיד יודע ראשון! וזה מניסיון...
#let_it_be

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: