עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

ליאורה כהן-מקרטצ'יאן, 40, עוסקת בתחום הפרסום והשיווק למעלה מ 15 שנה ובתחום הדיגיטל מזה שנה וחצי. היצירה היא חלק בלתי נפרד ממי שאני וכך מצאתי את עצמי נוגעת במספר תחומים הדורשים ראש פתוח, מעוף ודימיון ויותר מהכל - אוהבת לכתוב. בקרו בבלוג שלי :-)
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
תבואי פתוח

למילים יש כוח!

10/02/2018 10:53
LIORA COHEN
מילים, כוח, נבואה, הגשמה, אמונה

תמותי,
תיחנקי,
שייקח אותך אלוהים
שיבוא לך בחלום,
שתישרף לך החנות אינשאללה

כמה קל לגלגל את ה"ברכות" הסופר-מפנקות הללו על הלשון?!?!*בהיסח-דעת, ברגע של סמול טוק באמצע הרחוב, בשבריר שנייה כעס מתפרץ, ויש גם אלה שאוהבים אתכם, שבאמת "מברכים" מתוך חיבה אפילו..מה יש בה, במילה... שיכולה לקבל חיים? היא מתחילה בכלום, ובשנייה שיצאה לאוויר העולם, היא כבר נאמרה, האנרגיה שלה התהוותה, עכשיו נשאר לחכות...!

"תיזהרו במה שאתם מבקשים"
ברגע בו אדם משכיל להבין, כי למילותיו יש עוצמה וכוח והן עשויות/עלולות להגיע מן האוויר אל הפועל, הוא מתחיל להיזהר?! אולי נכון יותר לומר: כשאדם משכיל להבין שלדבריו יש אנרגיה בעלת עוצמה וכוח, הוא צריך לדייק. ומה עושה הדיוק? מארגן לכם את מה שביקשתם. קל וחומר כאשר אתם חוזרים על המילים שוב ושוב, בבחינת מנטרה.

"אינני מדבר כי יש לי כוח לדבר; אני מדבר כי אין לי כוח לשתוק" (הרב קוק)

למילים שלנו, כמו לאמונות שלנו, יש כוח בלתי נראה (אך מורגש!) על הלך רוחנו, על הקרובים לנו, על סביבתנו וזה נע במעגלים. כמה שתאמרו אותן יותר, כך ההשפעה שלהן תגדל. אין לכם מה להגיד? זה בסדר לשתוק. אל תאמרו מילים ותשננו אמירות שתתחרטו עליהן אחרי כן, אל תאחלו רע לאחרים, גם אם אתם כועסים עליהם. אל "תלכלכו" על אנשים שמעצבנים אתכם, תשתו מים קרים ותנשמו. זה שווה לכם! במקום זה.. אחלו לעצמכם, לאהוביכם, לילדיכם ולקרוביכם איחולים אמיתיים, כאלה שאתם יודעים שהם צריכים, כאלה שחסרים להם. מאותגרים? אתם מוזמנים לנסות, אבל היי, רק בקטע טוב
אז... תאהבו מהיום גם במילים. מכפת'לכם, זה בחינם.
שבת שלום לכווווולנוווו..

#אהבת_חינם #יווווווווו_רק_דיברתי!
#עם_כוח_גדול_באה_אחריות_גדולה
#מה_שתבקשו_זה_מה_שתקבלו

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: